Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság

Véget értek vetélkedőink

2020-ban nem a hagyományos módon zajlottak vetélkedőink. Tekintettel a kialakult helyzetre, több meghirdetett versenyünk esetében sem tudtuk megtartani a már szokásossá vált döntőinket. A vetélkedőinkre jelentkező csapatok a nehézségek ellenére is lelkiismeretesen és kitartóan töltötték ki feladatlapjainkat. Ezúton is szeretnénk megköszönni a felkészítő pedagógusok és gyermekek munkáját, és gratulálunk a győzteseknek!

 

2019/2020 II. félévben az alábbi eredmények születtek:

 

HortobágyON:

 

1. helyezés: Gaál Dorka

Felkészítő pedagógus: Szabó Pálné

Iskola: Porcsalmai Kiss Áron Általános Iskola

2. helyezés: Andráska Panna

Felkészítő pedagógus: Angyal Jánosné

Iskola: Képes Géza Általános Iskola

 

3. helyezés: Harkai Vivien

Felkészítő pedagógus: Matyi Tamásné

Iskola: Kálvin János Református Általános Iskola

 

Nagyítóval és távcsővel:

3-4. osztályosok

                                                                                                       

1. helyezés: Hortobágy Királya

Felkészítő pedagógus: Molnár Ilona

Iskola: Kövy Sándor Általános Iskola és AMI

 

1. helyezés: Környezetvédők

Felkészítő pedagógus: Molnár Ilona

Iskola: Kövy Sándor Általános Iskola és AMI

 

1. helyezés: Kis pólingok

Felkészítő pedagógus: Deákné Balogh Ágnes

Iskola: Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola

 

2. helyezés: Pintyőkék

Felkészítő pedagógus: Kocsisné Szegény Magdolna

Iskola: Bárdos Lajos Általános Iskola

 

2. helyezés: Aranyszárnyú szitakötő

Felkészítő pedagógus: Buzásiné Szávó Katalin

Iskola: Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

 

3. helyezés: Kalandorok

Felkészítő pedagógus: Karcza Ildikó

Iskola: Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

 

3. helyezés: Sünök

Felkészítő pedagógus: Dankóné Lengyel Anikó

Iskola: Berekfürdői Veress Zoltán Általános Iskola

 

5-6. osztályosok

                                                                                                       

1. helyezés: Jócsontok

Felkészítő pedagógus: Szabó Ildikó

Iskola: Hajdúböszörményi Bethlen Gábor Általános Iskola

 

2. helyezés: Tölgyerdő

Felkészítő pedagógus: Szécsi Attila

Iskola: Irinyi Károly Általános Iskola és AMI

 

3. helyezés: Sólymok

Felkészítő pedagógus: Filepné Tóth Katalin

Iskola: Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI

 

Játékos Hortobágy:

1-2. osztályosok

                                                                                                       

1. helyezés: Kiscsikók

Felkészítő pedagógus: Hatvani Mária Judit

Iskola: Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

 

2. helyezés: Bánki  Erdőjárók

Felkészítő pedagógus: Varga Edit

Iskola: Debrecen-Bánki Református Általános Iskola

 

2. helyezés: Dalos pacsirták

Felkészítő pedagógus: Kocsisné Szegény Magdolna

Iskola: Bárdos Lajos Általános Iskola

 

3. helyezés: Hortobágyi kalandorok

Felkészítő pedagógus: Juhászné Erika és Zabiákné Zsuzsa

Iskola: Debreceni Hatvani István Általános Iskola

 

Óvodások

                                                                                                       

1. helyezés: Csiri-biri

Felkészítő pedagógus: Lamos-Szilágyi Judit és Szabó Ibolya

Iskola: Empátia Az Óvodáskorú Gyermekekért Alapítványi Óvoda

 

2. helyezés: Micimackók

Felkészítő pedagógus: Nagy Angéla és Bagdány Mária

Iskola: Tündérkert Óvoda és Bölcsőde

 

3. helyezés: Tigris csoport

Felkészítő pedagógus: Kocsisné Szegény Magdolna

Iskola: Aprónép Óvoda

 

Nyomtatás

Érdekes tartalmak

Szállás - étkezés

Szállás - étkezés

Hortobágy és környéke.

Tudj meg többet
Csomagajánlatok

Csomagajánlatok

Utazási irodák számára...

Tudj meg többet
Tájékozódj!

Tájékozódj!

Térképek, hasznos tudnivalók...

Tudj meg többet
Járműbérlés

Járműbérlés

Kerékpár, szekér, motorcsónak...

Tudj meg többet

Múzeumok, kiállítások, látnivalók

Szállás, étkezés

Tanösvények, szórakozás, fürdők, programhelyszínek

Fejlesztések, projektek

Turista információ