FŐOLDAL PROGRAMAJÁNLÓ TÉRKÉP GALÉRIÁK & JÁTÉK KAPCSOLAT SAJTÓSZOBA WEBKAMERÁK
Haszonbérleti pályázati felhívás
Gazdálkodási terv:
odt (LibreOffice), doc

Felhívás
Visszavonás
Bontási időpontok
Tájékoztatás
Közlemények
Döntés
12/2012 VM utasítás
Hortobágyi Nemzeti Parki Termék

Védjegy jogosultak
Felhívás
Pályázati anyagok letöltése
Környezeti nevelés

Versenyek óvodásoknak
Versenyek általános iskolásoknak
Versenyek középiskolásoknak
Versenyek családok részére
Előadások
Táborok
Erdei iskola
Kedvezményes osztálykirándulások
Felnőtt képzés
ÖKOTURIZMUS

RENDEZVÉNYNAPTÁR
PROGRAMAJÁNLÓ
LÁTOGATÓKÖZPONT
HORTOBÁGYI VADASPARK
HALASTAVI KISVASÚT
BEMUTATÓ TERÜLETEK
VEZETETT TÚRÁK
NÉPRAJZI KIÁLLÍTÁSOK
KÉZMŰVESUDVAR
CSILLAGOSÉGBOLT PARK
TISZAKÜRTI ARBORÉTUM
TOVÁBBI PROGRAMOK
SZÁLLÁS, ÉTKEZÉS
GERINCES CHECKLIST HORTOBÁGY
LÁTOGATÁSI SZABÁLYZAT
VÉDETT TERÜLETEK

HORTOBÁGYI NEMZETI PARK
TÁJVÉDELMI KÖRZETEK
TERMÉSZETVÉD. TERÜLETEK
TERMÉSZETVÉDELEM

SZERVEZET ÉS KAPCSOLAT
HNPI FEJLESZTÉSI TERV
FELADATKÖR & JOGI HÁTTÉR
TERM.VÉD. ŐRSZOLGÁLAT
TERMÉSZETMEGŐRZÉS
NATURA 2000
VAGYONKEZELÉS
AGRÁRTÁMOGATÁSOK
TV ZOOLÓGIAI TANSZÉK
KÖZÉRDEKŰ ADATOK

Európai uniós projektek
Közérdekű adatok - Üvegzseb
Közbeszerzések
Hortobágyi kisvasút üzletszabályzata
Letölthető dokumentumok
MTÉT/NATURA 2000 területekre vonatkozó kaszálási bejelentő adatlap: odtdoc
kaszálási engedély kérelem ürlap HNPI-tól bérelt területekre: odt, doc

Időjárás állomásaink



PARTNEREINK

Szakmai partnerek
Turisztikai partnerek
Támogatóink
Keresés

Válasszon kategóriát !

Turisztika szálláshely
Turisztika bemutatóhely
Turisztika rendezvény
Madarász fajlista
Hírlevél regisztráció

A „Magasan repül a daru” 2012. évi rajzpályázatának díjazott alkotásai

"Magasan repül a daru" rajzpályázat 2012
díjazott alkotásai


A Hajdú-Bihar megyei óvodák és általános iskolák körében négy korosztályban meghirdetett pályázatra 16 intézményből 248 pályamű érkezett, melyekből a szakmai zsűri 46 rajzot emelt ki.
A jó hangulatú díjátadó éppen október 20-ára, a "Daruünnepre" esett, amikor is a díjazott gyerekek számos programon is részt vehettek.

Az átadón készült képek letölthetők ide kattintva!

Mindenkinek köszönjük a részvételt és gratulálunk a felkészítő tanároknak és tanítványaiknak!


DÍJAZOTTAK KATEGÓRIÁNKÉNT


ÓVODÁSOK

 1. helyezett

 

Mányi Zsófia 4 éves
Százszorszép Óvoda, Debrecen

 

2. helyezett

 

Berki Nóra
Százszorszép Óvoda, Debrecen

 

3. helyezett

 

Komáromi Hédi 5 éves
Szabó László AMI, Hajdúszoboszló

Felkészítő pedagógus: Szoboszlainé Kádár Anikó

 

Különdíjban részesültek:

 

Bodolai Kamilla 6 éves

Mesekert Óvoda, Debrecen

Felkészítő óvodapedagógus: Halász Barbara

 

Kecskés Fanni 6 éves
Százszorszép Óvoda, Debrecen

 

Nagy Dominik 6 éves
Sipos Utcai Óvoda, Debrecen

Felkészítő óvodapedagógus: Tóth Jánosné


ÁLTALÁNOS ISKOLA - ALSÓ TAGOZAT
1 - 2. OSZTÁLY

 

1. helyezett



Papp Nikoletta Andrea 7 éves

Karácsony Sándor ÁMK Általános Iskolája, Földes

Felkészítő tanár: Bere Anna Mária

 

2. helyezett

 

Péntek Lili 7 éves
Szabó László AMI, Hajdúszoboszló

Felkészítő tanár: Szoboszlainé Kádár Anikó

 

3. helyezett

 

Kovács Fanni 8 éves
Szabó László AMI, Hajdúszoboszló

Felkészítő tanár: Szoboszlainé Kádár Anikó

 

Különdíjban részesültek:

 

Jákób Máté 7 éves
Szabó László AMI, Hajdúszoboszló

Felkészítő tanár: Szoboszlainé Kádár Anikó

 

Márkus Péter Tamás 8 éves
Szabó László AMI, Hajdúszoboszló
Felkészítő tanár: Szoboszlainé Kádár Anikó

 

Szabó Fanni 6 éves
Karácsony Sándor ÁMK Általános Iskolája, Földes

Felkészítő tanár: Bere Anna Mária

 

Vida Györgyi 8 éves
Hatvani István Általános Iskola, Debrecen

Felkészítő tanár: Dr. Vágóné Csíki Melinda

 

Dezső Zsombor 2.osztály
Balmazújvárosi Általános Iskola, Balmazújváros
Felkészítő tanár: Hartman Anikó


Dicséretben részesültek:

 

Kiss Gergely Nimród 7 éves
Szabó László AMI, Hajdúszoboszló
Felkészítő tanár: Szoboszlainé Kádár Anikó

 

Papp Mercedesz 6 éves
Szabó László AMI, Hajdúszoboszló
Felkészítő tanár: Szoboszlainé Kádár Anikó

Szabó Adrienn 8 éves
Szabó László AMI, Hajdúszoboszló

Felkészítő tanár: Szoboszlainé Kádár Anikó


ÁLTALÁNOS ISKOLA - ALSÓ TAGOZAT
3 - 4. OSZTÁLY

 

1. helyezett

 

Tóth Lili Brigitta 9 éves
Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI, Debrecen

Felkészítő tanár: Kovács Ferenc

 

2. helyezett

 

Juhász Lilla 3.osztály
Hatvani István Általános Iskola, Debrecen

Felkészítő tanár: Szilágyi Katalin

 

3. helyezett

 

Molnár Lea 9 éves
Szabó László AMI, Hajdúszoboszló
Felkészítő tanár: Tokaji Mária

 

Különdíjban részesültek:

 

Tasnádi Kinga 9 éves
Szabó László AMI, Hajdúszoboszló
Felkészítő tanár: Szoboszlainé Kádár Anikó

 

Nagy Valéria 9 éves
Szabó László AMI, Hajdúszoboszló
Felkészítő tanár: Szoboszlainé Kádár Anikó

 

Molnár Benedek 10 éves
Szabó László AMI, Hajdúszoboszló
Felkészítő tanár: Tokaji Mária

 

Tokaji Bence 10 éves
Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen

Felkészítő tanár: Kovács Ferenc

 

Dremák Zsófia 4.osztály
Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI
Felkészítő tanár: Molnár Éva


Dicséretben részesültek:


Ungai Szebasztián 10 éves
Szabó László AMI, Hajdúszoboszló
Felkészítő tanár: Tokaji Mária

 

Bihari Viktória 9 éves
Szabó László AMI, Hajdúszoboszló
Felkészítő tanár: Szoboszlainé Kádár Anikó

 

Tóth Bernadett 9 éves
Szabó László AMI, Hajdúszoboszló
Felkészítő tanár: Szoboszlainé Kádár Anikó

 

Molnár Vivien 10 éves
Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen

Felkészítő tanár: Kovács Ferenc

 

Kálucz Bernadett 10 éves
Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen

Felkészítő tanár: Kovács Ferenc

 

Tarnóczi Zsófia 10 éves
Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen

Felkészítő tanár: Kovács Ferenc

 

Kranyik Dorina 10 éves
Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen

Felkészítő tanár: Kovács Ferenc

 

Balog Szabolcs 3.osztály
Balmazújvárosi Általános Iskola, Balmazújváros
Felkészítő tanár: Felhősiné Tóth Anikó

 

Kovács Vanda 4.osztály
Balmazújvárosi Általános Iskola, Balmazújváros
Felkészítő tanár: Horváthné Nagy Júlia Tünde

 

Benkő Zsuzsi 9 éves
Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI, Debrecen

Felkészítő tanár: Kovács Ferenc


ÁLTALÁNOS ISKOLA - FELSŐ TAGOZAT

 

1. helyezett

 

Vizi Zsófia Panni 5.osztály
Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI
Felkészítő tanár: Csukásné Horváth Judit

 

2. helyezett

 

Korpás Katalin 12 éves
Lilla téri Általános Iskola, Debrecen
Felkészítő tanár: Séra Andrea

 

3. helyezett

 

Dömény Veronika 12 éves
Szabó László AMI, Hajdúszoboszló
Felkészítő tanár: Tokaji Mária

 

 Különdíjban részesültek:

 

Antal Zsófia 5.osztály
Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI
Felkészítő tanár: Csukásné Horváth Judit

 

Vuk Annamária 12 éves
Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI, Debrecen

Felkészítő tanár: Kovács Ferenc

 

Sándor Blanka 12 éves
Lilla téri Általános Iskola, Debrecen
Felkészítő tanár: Séra Andrea


Dicséretben részesültek:


Makula Gyula 12 éves
Balmazújvárosi Általános Iskola Eltérő Tantervű Tagozat, Balmazújváros
Felkészítő tanár: Szabó Jánosné

 

Lakatos Patrik 12 éves
Balmazújvárosi Általános Iskola Eltérő Tantervű Tagozat, Balmazújváros
Felkészítő tanár: Szabó Jánosné

 

Tréki Tibor 12 éves
Balmazújvárosi Általános Iskola Eltérő Tantervű Tagozat, Balmazújváros
Felkészítő tanár: Szabó Jánosné

 

Nagy Máté 14 éves
Balmazújvárosi Általános Iskola Eltérő Tantervű Tagozat, Balmazújváros
Felkészítő tanár: Szabó Jánosné

 

Vadász Norbert 15 éves
Balmazújvárosi Általános Iskola Eltérő Tantervű Tagozat, Balmazújváros
Felkészítő tanár: Szabó Jánosné